
Збірник задач Ранок Фізика 10 клас Рівень стандарту. Профільний рівень Гельфгат, Ненашев
100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170948212
Фізика. 10 клас. Рівень стандарту. Профільний рівень. Збірник задач
Посібник складений відповідно до нових навчальних програм з фізики для 10 класу закладів загальної середньої освіти (рівень стандарту) і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності.
Збірник побудований максимально зручно для вчителя та учнів. Наведено приклади розв’язування задач; подано відповіді до більшості задач, а також вибірково вказівки та розв’язання.
Уміщено тести для самоперевірки та відповіді до них.
Наявність однотипних задач дозволяє здійснити оптимальний добір задач для домашніх завдань та самостійних робіт. Задачі для допитливих допоможуть учням перевірити глибину отриманих знань і підготуватися до олімпіад з фізики.
Збірник містить додаток, що складається з довідкових таблиць і математичного довідника.
- Призначено для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти та вчителів фізики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 176 |
| Рік видання | 2024 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170948212 |
| Стан | Новий |
| Автор | Гельфгат І.М. Ненашев І.Ю |
| Формат | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Збірник задач |
| Вік | 10 клас |
| Формат, розмір | 145х215 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип паперу | чорно-біла |
| Мова | українська |
- Ціна: 100 ₴





