
Збірник задач Ранок Фізика 7 клас Гельфгат, Ненашев
100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170989536
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фізика. 7 клас. Збірник задач (Гельфгат І.М. Ненашев І.Ю.)
Посібник складений відповідно до нової програми з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. Збірник побудований максимально зручно для вчителя та учня.
Наведено приклади розв’язання задач, подано відповіді, вказівки, розв’язання для задач, вміщено тести для самоперевірки з відповідями. Наявність однотипних задач дозволяє оптимально добирати задачі для домашньої роботи учнів та для самостійних робіт. Задачі для допитливих допоможуть учням перевірити свої знання і здібності, підготуватися до олімпіад з фізики.
- Збірник містить додаток, що складається з довідкових таблиць і математичного довідника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 160 |
| Рік видання | 2024 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170989536 |
| Стан | Новий |
| Автор | Гельфгат І.М. Ненашев І.Ю. |
| Формат | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Збірник задач |
| Вік | 7 клас |
| Автор | Гельфгат І.М. Ненашев І.Ю |
| Формат, розмір | 145х215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





