
Хімія (рівень стандарту) 11 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Ранок
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170956255
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хімія (рівень стандарту). 11 клас. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт
У посібнику пропонуються розробки лабораторних дослідів і практичних робіт.
Електронний додаток до зошита містить відеоролики лабораторних дослідів. Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів супроводжуються відеоматеріалами, які допоможуть краще організувати навчальний процес.
- Призначений для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти та вчителів хімії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 32 |
| Рік видання | 2019 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170956255 |
| Стан | Новий |
| Автор | Григорович О.В., Черевань І.І |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Вік | 11 клас |
| Серія | Контроль знань |
| Автор | Григорович О.В., Черевань І.І |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип паперу | чорно-біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴





