
Хімія 10 клас Рівень стандарту. Зошит для хімічних експериментів та розрахункових задач Ранок
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170944894
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хімія (рівень стандарту). 10 клас. Зошит для хімічних експериментів та розрахункових задач
Посібник містить розробки лабораторних і демонстраційних дослідів, практичної роботи, розрахункові задачі та теоретичний матеріал для їх розв’язання.
Електронний додаток до зошита містить відеоролики демонстраційних та лабораторних дослідів.
Правила безпеки під час виконання хімічних дослідів та деякі роботи супроводжуються відеоматеріалами, котрі допоможуть краще організувати навчальний процес.
- Призначений для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти, які вивчають хімію за рівнем стандарту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 32 |
| Рік видання | 2022 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170944894 |
| Стан | Новий |
| Автор | Григорович О.В. Черевань І.І. |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Вік | 10 клас |
| Серія | Контроль знань |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип паперу | чорно-біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


