
Математичний тренажер Торсінг Вправи з раціональними числами та рівняння 6 клас
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9789669399380
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Математичний тренажер. Вправи з раціональними числами та рівняння 6 клас.
Мета цього тренувального зошита - навчити школяра здійснювати арифметичні дії з раціональними числами, а також розв`язувати рівняння, застосовуючи основні їх властивості , і все це робити швидко і насамперед правильно. Завдання розміщені з поступовим ускладненням, тренування треба проводити без перевантажень.
- Видання укладено відповідно до чинної програми з математики й ідеально підходить для самостійної роботи учня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Торсинг |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 32 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 54 г |
| ISBN | 9789669399380 |
| Стан | Новий |
| Автор | Каплун О.І. |
| Формат | |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тренажер |
| Вік | 6 клас |
| Серія | Книга-тренажер, Робочий зошит |
| Автор | Каплун О.І |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 215х165мм |
| Видавництво | Торсiнг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴




