
Зошит для лабораторних робіт та навчальних проектів. Весна Фізика 11 клас Рівень Стандарту
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9786176866008
У зошиті з фізики для 11 класу представлені лабораторні роботи, передбачені програмою Міністерства освіти і науки України, контрольні запитання та завдання, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу фізики. У кожній роботі детально прописані тема, мета, обладнання, реактиви і т.д., представлені ілюстративні підказки. Правила техніки безпеки перераховані як при роботі у кабінетах, так і для кожного конкретного досвіду. Зручна таблиця допоможе крок за кроком записати свої спостереження під час робіт, а контрольні запитання - закріпити знання з теми. У зошиті поряд з питаннями також пропонуються контрольні завдання.
- Зошит для лабораторних робіт розрахована на вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Весна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 80 |
| Рік видання | 2020 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 978-617-686-600-8 |
| Стан | Новий |
| Автор | Татарчук Н.В |
| Формат | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Вік | 11 клас |
| Серія | лабараторні роботи |
| Автор | Татарчук Н.В |
| Формат, розмір | 140х200 мм |
| Видавництво | Весна |
- Ціна: 35 ₴


