
НУШ Загальна географія 6 клас — Атлас + контурні карти з хрестоматією | Картографія
305 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789669462701/2718
Сучасний навчальний комплект з географії для 6 класу НУШ — атлас і контурні карти з розширеним змістом!
Комплект «Загальна географія. 6 клас» від видавництва «Картографія» створений відповідно до програм НУШ і поєднує атлас та контурні карти для ефективного вивчення географії.
Це не просто атлас, а навчальний атлас-хрестоматія, який містить карти, схеми, діаграми, таблиці та пояснювальні матеріали, що допомагають краще зрозуміти кожну тему.
У комплект входить:
- атлас із сучасними картами;
- контурні карти для практичних завдань;
- навчальні вправи для закріплення знань.
Учні зможуть вивчати:
- розвиток географічних знань про Землю;
- будову Землі та її рухи;
- план і карту місцевості;
- літосферу, гідросферу, атмосферу;
- природні зони та ґрунти;
- населення світу та політичну карту.
Атлас містить оновлені карти відповідно до сучасних статистичних даних та освітніх вимог, включаючи зміни назв і географічних об’єктів. Матеріал подано зрозуміло, структуровано та наочно.
Видання рекомендоване Міністерством освіти і науки України та відповідає санітарним нормам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Картографія |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Контурна карта / атлас |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Рік видання | 2023 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-966-946-270-1,978-966-946-271-8 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 6 клас |
| Формат, розмір | 22×28 см |
| Кількість сторінок атласу | 32 |
| Кількість сторінок контурних карт | 16 |
| Формат, розмір атласу | 220х280 мм |
| Формат, розмір контурної карти | 288х228 мм |
- Ціна: 305 ₴









