
Віршики-загадки. Вирушай у подорож (УЛА) – книга з наліпками про транспорт для дітей
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9789662848915
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Віршики-загадки. Вирушай у подорож» (УЛА) – це захоплива дитяча книга, яка допоможе познайомити малюка зі світом транспорту у цікавій ігровій формі.
У виданні поєднано віршики-загадки, великі наліпки-відгадки та яскраві панорамні ілюстрації, які заохочують дитину досліджувати, розглядати та активно взаємодіяти з книгою.
Завдяки цікавому формату дитина:
- розширює кругозір і дізнається більше про транспорт;
- розвиває логічне та образне мислення;
- тренує увагу та уяву;
- покращує дрібну моторику під час роботи з наліпками.
Книга ідеально підходить для спільного читання та гри з дитиною, перетворюючи навчання на захопливу пригоду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво УЛА |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 3 років |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип паперу | Крейдований |
| Кількість сторінок | 8 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Наклейки |
| ISBN | 978-966-284-891-5 |
| Стан | Новий |
| Вага | 80 г |
| Формат | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Серія | Віршики-загадки |
| Рік видання | 2021 |
| Вид | Книга з наліпками, віршики-загадки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



