
Віршики-загадки. Нагодуй тваринок (УЛА) – книга з наліпками про тварин для дітей
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9789662848922
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Віршики-загадки. Нагодуй тваринок» (УЛА) – це яскрава та захоплива книга, яка допоможе познайомити малюка зі світом тварин та їхніми улюбленими ласощами у веселій ігровій формі.
У виданні поєднано віршики-загадки, великі наліпки-відгадки та панорамні ілюстрації, що стимулюють дитину до активного пізнання та взаємодії з книгою.
Завдяки цікавим завданням дитина:
- дізнається більше про тварин і їх харчування;
- розширює кругозір;
- розвиває логічне та образне мислення;
- тренує увагу та уяву;
- покращує дрібну моторику під час роботи з наліпками.
Книга перетворює навчання на гру та стане чудовим варіантом для спільного дозвілля дорослих і дітей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво УЛА |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 3 років |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип паперу | Крейдований |
| Кількість сторінок | 8 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Наклейки |
| ISBN | 978-966-284-892-2 |
| Стан | Новий |
| Вага | 80 г |
| Формат | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Рік видання | 2021 |
| Серія | Віршики-загадки |
| Вид | Книга з наліпками, віршики-загадки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



