
Велика книга дошкільнятка. Мені 2 роки (Світлана Сіліч) – розвивальна книга з наліпками для дітей
115 ₴
- В наявності
- Код: 9786175441602
«Велика книга дошкільнятка. Мені 2 роки» (Світлана Сіліч) – це яскрава розвивальна книга, яка допоможе організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для малюка.
Видання містить яскраві ілюстрації, які привертають увагу дитини, а також різноманітні завдання, що допомагають пізнавати навколишній світ, розвивати мислення, пам’ять та увагу.
Особливу роль відіграє робота з наліпками, яка сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів. Завдання подані за принципом «від простого до складного», що дозволяє дитині поступово опановувати матеріал.
Кмітливі персонажі супроводжують малюка на сторінках книги та заохочують виконувати завдання із задоволенням.
Видання призначене для спільних занять дорослих з дітьми дошкільного віку (2 роки).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво УЛА |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 2 років |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 60 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Наклейки |
| ISBN | 978-617-544-160-2 |
| Стан | Новий |
| Вага | 185 г |
| Формат | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Серія | Велика книга дошкільнятка |
| Вид | Розвивальна книга з наліпками |
| Рік видання | 2023 |
- Ціна: 115 ₴





