
Абетка з прописами та завданнями УЛА «Транспорт» + 32 наліпки (український алфавіт для дітей, підготовка до школи)
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786175441213
«Абетка з прописами та завданнями. Транспорт» — це захоплива розвивальна книжка, яка допоможе дитині легко вивчити літери українського алфавіту та навчитися їх писати у цікавій ігровій формі.
Тематика транспорту та техніки особливо подобається дітям: малюк знайомиться з різними видами транспорту, розширює словниковий запас і водночас розвиває навички письма.
У книзі зібрані цікаві вправи:
- обведення та написання букв українського алфавіту
- пошук літер на малюнках
- лабіринти та логічні доріжки
- завдання на пошук відмінностей і відповідностей
- вправи на лічбу та розвиток уваги
У комплект входять 32 наліпки, які роблять навчання більш інтерактивним і захопливим.
Книга сприяє:
- вивченню українського алфавіту
- розвитку дрібної моторики та координації рухів
- формуванню графічних навичок письма
- розвитку логічного мислення та уяви
- концентрації уваги
Ідеально підходить для занять із дітьми дошкільного віку вдома, у дитячому садку чи на підготовчих заняттях.
Це чудовий варіант для навчання через гру та ефективної підготовки дитини до школи.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво УЛА |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 32 |
| Рік видання | 2022 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-617-544-121-3 |
| Стан | Новий |
| Автор | Зінов’єва Л. О., Цибань І. О |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Наліпки | є |
| Вікова група | Для дошкільнят |
| Серія | Абетка з прописами та завданнями |
| Мова | українська |
- Ціна: 75 ₴




