
Математичний тренажер Торсінг Вправи з раціональними числами та рівняння 6 клас
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399380
+380 (66) 292-54-64
МенеджерЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математичний тренажер. Вправи з раціональними числами та рівняння 6 клас.
Мета цього тренувального зошита - навчити школяра здійснювати арифметичні дії з раціональними числами, а також розв`язувати рівняння, застосовуючи основні їх властивості , і все це робити швидко і насамперед правильно. Завдання розміщені з поступовим ускладненням, тренування треба проводити без перевантажень.
- Видання укладено відповідно до чинної програми з математики й ідеально підходить для самостійної роботи учня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 32 |
| Год издания | 2021 |
| Вес | 54 г |
| ISBN | 9789669399380 |
| Состояние | Новое |
| Автор | Каплун О.И. |
| Формат | |
| Длина | 21.5 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Тренажер |
| Возраст | 6 класс |
| Серия | Книга-тренажер, Робочий зошит |
| Автор | Каплун О.І |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 215х165мм |
| Видавництво | Торсiнг |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴




